MiniRally Cup 2013 – Dolná Strehová

3 Responses

 1. spoluorganizátor hovorí:

  Poznámka na margo ” návratu rally do okresu V.Krtíš po 30 rokoch”.
  Je to obyčajný nezmysel, nakoľko v rovnaký seriál MRC sa jazdil v okrese V.Krtíš aj v rokoch 2008,2009 a 2010. Boli to preteky na oveľa vyššej úrovni, s takými organizátormi a sponzormi ako pretekárska legenda okresu Július Bystriansky, Ivan Strmý, Jaroslav Filkus, Banskobystrický VÚC, zúčastnili sa aj bratia Bérešovci, boli uzavreté štátne cesty ( a nie nejaké letisko…), preteky išli pod SAMŠom, všetko tak, ako má byť. Podujatia mali názvy Stracinské S a Rally Ipeľ. Práve so Stracinským kopcom sa spája história rally v okrese V.Krtíš, ale o tom by sa dalo veľa písať.
  A tu kde sa vzali, tu sa vzali niektorí, ktorí ešte pred pár rokmi ani nemali poňatia, čo to je rally, si prisvojujú akýsi návrat a znehodnocujú úsilie a prácu organizátorov a sponzorov MRC 2008,2009,2010 v okrese V.Krtíš.

 2. admin hovorí:

  Dobrý deň,
  vychádzal som z informácií od organizátorov. Ako pozerám, máte pravdu.

  • spoluorganizátor hovorí:

   Dobrý deň,

   Vy sa týmto netrápte, máte perfektnú stránku a za obsah, ktorý Vám dodajú organizátori naozaj nemôžete. My sme cítili potrebu aspoň touto formou poukázať na túto dezinformáciu, ktorú teraz “organizátori” na Strehovej šíria.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>